Головна Акции

Керамічна брекет система

Завдяки сучасним технологіям кожна людина має можливість вдосконалювати вигляд своєї посмішки та стан здоров’я ротової порожнини! Практично будь-яку проблему нерівності зубів чи неправильного прикусу можна вирішити за допомогою брекет-системи. 

Багато людей помилково вважають, що нерівні зуби – це лише естетична проблема. Але це не так. 

Неправильний прикус тягне за собою нерівномірний розподіл навантаження  між зубами, що в результаті може призвести до оголення коренів зубів, до больових відчуттів при жуванні їжі, та неприємному клацанні при відкриванні рота. Їжа може погано пережовуватись, що веде до проблем з травленням. 

Тільки кваліфікований лікар-ортодонт зможе провести ретельний аналіз стану зубів та призначити грамотне лікування. Спеціаліст поставить діагноз, ґрунтуючись на зборі анамнезу вашого загального здоров'я, а також здоров'я порожнини рота, результатах клінічного огляду, зліпках ваших зубів, спеціальної рентгенографії, і тільки потім прийме рішення про необхідність ортодонтичного лікування та розробить його план.

Для того щоб встановити керамічні брекети, вам вистачить всього 3-4 візиту до фахівця-ортодонта. При цьому процедура установки, завдяки інноваційним технологіям, пройде швидко і безболісно. Для початку, вас чекає первинний огляд та консультація, де разом з лікарем ви обговорите спосіб, матеріали та препарати для установки, вартість робіт.

ЕТАПИ ОРТОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ

  • санація порожнини рота;
  • зняття зліпків; 
  • виготовлення діагностичних моделей щелеп;
  • встановлення брекет-системи в порожнині рота;
  • корекція і активація апаратури один раз на місяць. Лікування займає 1-2,5 року. 

Інколи, після закінчення лікування, брекети знімаються і встановлюються ретейнери - тонкі металеві нитки, закріплені з задньої сторони зубів або використовуються знімні капи. Це необхідно для того, щоб зберегти результат ортодонтичного лікування. 

КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТ СИСТЕМИ

Найчастіша проблема яка турбує пацієнтів - це помітність конструкцій брекетів на зубах. 

Пропонуємо вам звернути увагу на керамічні брекети. Вони виготовляються з дуже міцної кераміки білого кольору і виглядають менш помітно ніж металеві конструкції. 

Брекети з кераміки відрізняються високою естетичністю, що робить їх практично непомітними. Саме висока естетика в поєднанні з прийнятною ціною зробили ці брекети одними з найпопулярніших ортодонтичних конструкцій серед пацієнтів.

Серед позитивних якостей керамічних брекет-систем можна виділити також, що вони не фарбуються в процессі носіння та не провокують алергічних реакцій у пацієнта. Їм властива висока міцність.

Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ нашого лікаря ортодонта в клініку Family Smile.

Наші професіонали лікарі використовують методики та обладнання останнього покоління, щоб як найбільше людей змогли широко посміхатися усьому світові.