Головна Акции

Металева брекет система - 7500 грн

Найбільш розповсюдженим методом вирівнювання прикусу є металева брекет-система. Вона м’яко впливає на зуби змушуючи їх зміщатися в потрібному напрямку. Металеві замочки щільно прилягають до зубів, а для фіксації використовується спеціальний композитний клей.

Одним з популярних питань наших пацієнтів на першому візиті – це, як довго необхідно носити цю конструкцію. Відповідаємо, кожний випадок індивідуальний. На строк впливає вік людини, ступінь деформації зубного ряду та багато інших факторів які впливають на прикус. Але в будь-якому випадку це не менше 12 місяців.

В період вирівнювання зубів пацієнт повинен особливо слідкувати за гігієною ротової порожнини. Вчасно відвідувати ортодонта та виконувати усі правила носіння брекетів. 

Металеві брекети складаються з таких елементів: 

  •  основа
  •  дуга
  •  лігатура

При встановленні системи лікар використовує спеціальний стоматологічний клей, за допомогою якого основа брекет-системи фіксується на зубах. 

На сьогоднішній день існує велика кількість ортодонтичних методів і конструкцій для вирівнювання зубів. Деякі з них більш естетичні ніж металеві брекет-системи. Але саме ця конструкція є найбільш ефективна, проста і доступна для кожного пацієнта. 

До основних переваг брекет-системи можна сміливо віднести те що вирівнювання зубів відбувається протягом 12-18 місяців. Вони допоможуть при сильній деформації зубів. Догляд за дугами простий та комфортний. І саме головне – низька вартість. 

Деякі люди вважають цю брекет-систему естетично не привабливою та дуже помітною. Ми не можемо погодитися з цим. Встановлення брекетів – це величезний прорив в бік свого здоров’я, красоти і привабливості. 

Брекети – це привід пишатися собою!

Це особливий стиль ... сучасна фішка. 

Стоматологічна клініка Family Smile прагне допомогти кожному пацієнту бути здоровим та привабливим. 

Ми кайфуємо від ваших здорових сяючих посмішок. 

МЕТАЛЕВА БРЕКЕТ-СИСТЕМА зараз коштує 6000 гривен 

ЗАПРОШУЄМО ВАС в нашу клініку Family Smile на БЕЗКОШТОВНУ первинну консультацію нашого лікаря ортодонта.