Головна Статті

Які продукти можуть змінювати колір зубів

PRO НЕОБХІДНІСТЬ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПРИ ДОГЛЯДІ ЗА ЗУБАМИ!

Всі ми мріємо про білосніжну посмішку! Але мало хто знає, що колір зубів залежить не тільки від правильного догляду, але і від того, що ми їмо!

На жаль, здебільшого, наші найулюбленіші продукти шкодять зубній емалі. 

Ми підготували для вас топ-5 продуктів, вживання яких радимо зменшити.

Кава. Вміст в улюбленому напої какао масел, вуглеводів та цукру утворюють на зубах жовтий або коричневий наліт. Знизити вплив кави на зуби можна за допомогою молока. І велика порада – обмежте використання цукру. 


Чай. Особливо небезпечний чай в пакетиках. Практично завжди він містить в собі барвники, які істотно впливають на колір зубів. Замінивши пакетований чай на листовий, Ви зменшите негативний вплив на ваші зуби. 

Газовані напої. Через неймовірну кількість цукру, яблучної та лимонної кислоти, які міститься в цих напоях вони не тільки погіршують колір зубів але і руйнують зубну емаль. Як що ви не бажаєте відмовлятись від вживання солодких газованих напоїв, то користуйтеся трубочкою. Це не істотно, але захистить зуби. 

Сік. Гранатовий, морквяний, буряковий та апельсиновий соки через свій яскравий колір також можуть стати причиною пожовтіння зубів. Краще з’їсти фрукти чи овочі в цілісному стані. Це принесе більше користі і зубам і здоров’ю. 

Соуси. Через яскравий колір та велику кількості кислот соуси також відносяться до списку продуктів, які мають шкідливий вплив на Ваші зуби. Особливо, соуси червоного кольору на томатній основі. Також не радимо зловживати соєвим соусом. 

Бажаємо вам гарного здоров’я і білосніжної посмішки! та запрошуємо Вас на консультацію до наших спеціалісті в Стоматологічну клініку Family Smile