Головна Послуги Про клiнiку

Про клiнiку

Ми пропонуємо Вам довіритися нашим професійним стоматологам, і переконатися на власному досвіді, як можна якісно і безпечно вилікувати Ваші зуби без болю і за доступну ціну. Адже головне завдання нашої клініки - це здоров'я і довіру наших пацієнтів.
Ми професійно і комплексно вирішуємо всі випадки, пов'язані з зубами і порожниною рота, при розумному співвідношенні ціни і якості отримуваних послуг, для всіх членів вашої родини.

Завдяки високому професіоналізму і чуйності наших лікарів, Ви не будете відчувати болю під час лікування. Ми використовуємо найкращі анестетики і перед уколом місцеву анестезію, обробляємо спеціальним кремом місце для уколу. Трапляється так, що введеної ін'єкції буває не досить, тоді доктор обов'язково зробить додатковий укол.

Всі медичні інструменти проходять стерилізацію і повне очищення перед оглядом пацієнта в клініці. Для запобігання будь-якого попадання мікробів і можливого зараження кожен інструмент упаковується в індивідуальну упаковку. Таким чином зберігається повна стерильність всіх інструментів до моменту їх використання. Процедура лікування це - поетапний, комплексний підхід до процесу лікування Ваших зубів. Наші фахівці, використовують тільки якісні матеріали і сучасні протоколи лікування які застосовують у всьому світі.

Персонал нашої клініки – висококваліфіковані  доктора з великим досвідом роботи, здатні впоратися з завданням високої складності.

Кожен наш клієнт, з початку першого відвідування, отримує індивідуальну картку лікування. В цій картці буде проводитися повний запис усієї історії хвороби пацієнта.