Головна Послуги Протезування зубів знімними конструкціями

Протезування зубів знімними конструкціями

Цiни на послуги

 • Повний знімний протез акриловий6500 грн.
 • Частковий знімний протез акриловий5800 грн.
 • Бюгельний протез 3 литими металевими кламерами9500 грн.
 • Бюгельний протез складної конструкції10500 грн.
 • Мікро-протез (1-2 зуби) нейлон3000 грн.
 • Мікро-протез (1-2 зуби) акрил2500 грн.
 • Корекція знімного протеза за зверненням400 грн.
 • Ремонт базису протезу, допайка кламера, допайка пластмасового зуба1800 грн.
 • Перебазування протеза2300 грн.
 • Індивідуальна ложка350 грн.
 • Повний знімний протез нейлон7700 грн.
 • Частковий знімний протез нейлон6800 грн.
Сьогодні кожен з нас в будь-якому віці може подарувати собі гарну посмішку. Навіть при повній втраті зубів є можливість відновлення верхньої і нижньої щелепи, з якою можна не соромлячись спілкуватися та приймати їжу.

Але втрата зуба це не тільки естетична проблема. 

В результаті відсутності зубів виникає ряд функціональних недоліків. Порушується функція жування, відбувається деформація кістки і зубного ряду, з'являються болі в суглобах щелепи, а в деяких випадках навіть в хребті.

В клініці Family Smile наші досвідчені ортопеди підберуть оптимальний варіант протезів для кожного пацієнта. І ви на довгі роки почуватимете себе комфортно і впевнено.

В нашій клініці Family Smile Вам буде запропоновано виготовлення та встановлення часткових і повних знімних акрилових зубних протезів, з урахуванням анатомічних особливостей пацієнта, за доступною ціною. 

Акрилові зубні протези - найпоширеніший вид знімних протезів на сьогоднішній день. Вони підходять практично всім пацієнтам, а також доступні за ціною. 

Акрилові протези можуть бути показані пацієнту при частковій і при повній відсутності зубів, коли з якихось причин протипоказані інші види протезування. 

Існують певні особливості повних протезів - у них відсутнє кріплення, вони утримуються за рахунок присмоктування до слизової. В цьому випадку жувальне навантаження припадає на ясна. 

У випадку відсутності 3-х і більше зубів підряд, коли мостовидний протез вже встановити проблематично, лікарі клініки Family Smile можуть запропонувати бюгельний протез.

Бюгельний зубний протез (бюгель) - це протез нового покоління, кращий варіант зубної знімною конструкції, високоточний, комфортний, міцний. З його встановленням можна забути про знімні пластмасові щелепи, які були майже єдиним видом протезування в минулі десятиліття. Він підходить усім пацієнтам при наявність опорних зубів, в тому числі і при відсутності кінцевих. При установці на верхню щелепу, бюгельний знімний зубний протез без неба, позбавляє пацієнтів від дискомфорту і дефекту мови.

Це ідеальне рішення при обмеженому бюджеті лікування. Складається з акрилових ясен, за формою і кольором схожих з природніми, і штучних зубів з високоміцного пластика. До опорних зубів бюгельне конструкція кріпиться за допомогою металевих кламерів або невидимих замків-аттачменів.

Також лікарі клініки Family Smile можуть запропонувати Вам повний чи частковий змінний протез з нейлону.  

Сьогодні установка нейлонових зубних протезів стає все більш популярним способом відновлення зубів. Ці ортодонтичні вироби демонструють високий рівень надійності і естетичності, як традиційні акрилові.
Сам нейлон - це різновид штучного полімеру. За здатність деформуватися нейлонові протези називають гнучкими.